Perde Modelleri – Mutfak Perdesi – Döşemelik Kumaş

Evimizi en şık ve en dekoratif gösteren kesinlikle perdelerdir. Şık, desenli yada değişik şekillerde perde modelleri bulmak artık çok kolay.
Peki perde seçerken neye dikkat etmeliyiz? Nasıl perdeler seçmeliyiz? Perdeler nasıl yıkanır?
Tül perdeler, kumaş perdeler ve mekanik perdeler adlarıyla yapısal olarak sınıflandırabiliriz. Mekanik perdeler de stor, zebra, jaluzi ve dikey perdeler olarak adlandırılır. Klasik kumaş ve tül perde mi yoksa mekanik perdemi seçileceği değerlendirilmelidir.
Kullanım amaçlarına göre değişik türlerden olan perdeler, tamamen sizin kullanım amacınıza ve hayatınızı kolaylaştırmak için yapılmıştır. Mutfak perdesi, mutfağınızın boyutu ve sizin kullanım amacınıza göre, dikey ya da stor olarak seçebilirsiniz. Stor perde tamamen mekanik olarak kullanımı diğer perdelere göre daha kolaydır. Takıp çıkartmanıza gerek kalmadan kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Basit bir bezle temizleme yapabilir, takma çıkartma işlemi olmadığından ütü ve ya makineye atmanıza gerek kalmaz.
Klasik basit tül perdeler, güneşlikle beraber olmak üzere çift parçadan oluşur. Basit mekanizması ile tak çıkar özelliklerinde olan perdeler, tül renkleri ve modelleriyle tarzınızı profesyonelce ortaya koyar. Basit mekanizması olan perde modellerimiz, kendine has kumaşıyla kokuyu ve kiri içine hapseder ve sürekli yıkama gerektirmez.
Hizmet verdiğimiz bir diğer sektör ise, kumaştır. Döşemelik kumaş modellerimizle mobilyalarınız için değişik renk ve dokularda model çeşitlerimiz bulunmaktadır. Perdelerimiz kadar kaliteli ve bir o kadarda kıl ve tüy tutmama özelliğine sahip olarak, lekesiz ve temiz mobilyalara uzun süreli sahip olabilirsiniz.

ankara perde
ümitköy perde
çayyolu perde
perde modelleri
mutfak perdesi
jaluzi perde
balkon perdesi
döşemelik kumaş
stor perde

Scroll Up